facebook

Podologia - Zdrowe stopy

Karina Szota
Specjalista ds. podologii

   +48 881 372 569        Morcinka 25-27, Katowice

O NAS

karolina szota
Karina Szota
Dyplomowany specjalista ds. podologii
Specjalista profilaktyki i leczenia stopy cukrzycowej
Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego
Dyrektor Generalny Gabinetu Zdrowej Stopy/Vajra oraz wszystkich filii Gabinetu Zdrowe Stopy w regionie śląskim
Właściciel Akademii Podologii

Od 1990 r. zdobywała swoje doświadczenie medyczne w szpitalu, domu spokojnej starości oraz poradniach leczenia bólu. Podologią zajęła się - jako jedna z pierwszych osób w Polsce - w 2009 r. Podjęła naukę w Łódzkim Centrum Podologicznym Na Zdrowiu – gdzie ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu leczenia oraz profilaktyki stóp. W 2011 r. ukończyła Międzynarodową Akademię Kosmetyki i oficjalnie otrzymała tytuł specjalisty ds. podologii. Do swojej pracy podchodzi z pasją i sercem, każdy pacjent jest dla niej ważny i wyjątkowy. Jest bardzo miłą i życzliwą osobą, oddaną w pełni swojej pracy.

 

angelika szotaAngelika Szota - Rudnicka

Podolog , Dietetyk, Specjalista ds . żywienia i suplementacji

 

 

Tobiasz Żłobiński
fizjoterapeuta
masażysta

Absolwent studiów licencjackich oraz magisterskich kierunku fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończył zawodowy kurs masażu I i II stopnia z wynikiem ogólnym celującym. Swoje umiejętności poszerza na licznych kursach, m.in. terapii manualnej wg standardów IFOMPT, centralnej i obwodowej stabilizacji, czy nowoczesnej fizykoterapii. Kontakt z pacjentem oraz praktyczne umiejętności zdobywał w ramach licznych praktyk studenckich, m.in. w szpitalach i gabinetach rehabilitacji na terenie Chorzowa, Katowic, Zabrza czy Świętochłowic, a także w pracy w klubie piłkarskim od początku 2012 roku.

 

 

 Natalia Opiatowska

Specjalista ds. podologii.

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka kosmetologii leczniczej w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych, gdzie obecnie kontynuuje naukę aspirując do tytułu magistra ze specjalizacją profilaktyki i leczenia stopy cukrzycowej . Absolwentka Akademii Podologii w Katowicach , swoją praktykę oraz umiejętności podologiczne zdobywała i kształtowała pod skrzydłami Pani Kariny Szoty a jej starania zostały zauważone i docenione - znalazła się w zespole Gabinetu Zdrowej Stopy & Akademii Podologii. Podologia, leczenie i profilaktyka chorób stóp, pomoc osobom starszym oraz dzieciom to nie tylko jej zawód ale również pasja, której poświęca każdą wolną chwilę. Swoją przyszłość zawodową wiąże również z dietetyką i planowaniem żywienia aby optymalnie pomagać pacjentom z problemami zdrowotno-żwywieniowymi takimi jak cukrzyca, otyłość, łuszczyca.

 

 

 

 Joanna Kowalewska

Specjalista ds podologii.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku podologia. Od 2012r pracuje w zawodzie, od ponad 3 lat związana jest z Gabinetem Zdrowej Stopy & Akademią Podologii filia w Warszawie. Ponieważ jest osobą dążącą do doskonałości oraz pełną pokory podjęła naukę jako słuchacz w Akademii Podologii aby nadal rozwijać swoje umiejętności pod okiem Pani Kariny Szoty. Jej ciepłe usposobienie i ogromna energia zapewniają jej świetny kontakt z pacjentami z każdej grupy wiekowej. Oprócz szeroko pojętej profilaktyki chorób i zmian stóp i podudzi jej pasją jest także promocja zdrowego stylu życia, poprawy jakości życia poprzez aktywność fizyczną oraz motywacja i profilaktyka w walce z otyłością i złymi nawykami żywieniowymi w celu poprawy komfortu życia i jakości zdrowia.

 

Aktualności

Prelekcja podologiczna – Akademia Podologii, Katowice
W dniu 26 września, w Katowicach odbędzie się prelekcja podologiczna, w ramach której zostaną poruszone poniższe tematy:

  1. Holistyczna podologia jako kierunek i model leczeni...

więcej>>

Otwarcie Akademii Podologii coraz bliżej

Jedyna taka szkoła na Śląsku! Już niebawem Akademia Podologii otworzy podwoje dla pierwszych słuchaczy.

Profesjonalna i kompleksowa edukacja z zakresu podologii, zakończona otrzymaniem ...


więcej>>

Cukrzyca to nie wyrok - prelekcja i warsztaty.

13 września w Katowicach odbędzie się prelekcja połączona z ćwiczeniami warsztatowymi.

Prelegentką będzie pielęgniarka diabetologiczna z wykształceniem podyplomowym, robiąca obecn...


więcej>>

Zaufali nam

Justyna: Super zabiegi podologiczne.

W Gabinecie Zdrowej Stopy po raz pierwszy profesjonalnie zajęto się moimi stopami. Koniec z modzelami i odciskami! Moje stopy są w lepszym stanie niż kiedykolwiek, przychodzę na zabieg co kilka tygodni, a wszystkie tarki i narzędzia, których używanie tylko pogarszało sytuację, powędrowały do kosza! Serdecznie polecam Gabinet Zdrowej Stopy!

więcej opinii>>

Polecamy

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 - oddzwonimy i umówimy się na wizytę

Imię i Nazwisko *:

Wiek:

Adres:

Numer telefonu:

Adres e-mail *:

Inne *:

* Wymagane pola
Zaznacz objawy: (nieobowiązkowy)
choruję na cukrzycę
odciski lub modzele
trudno gojąca się rana
problemy z paznokciami
twarda lub pękająca skóra
halluksy lub inne zmiany kostne
potliwość lub suchość skóry
zaczerwienienie lub obrzęk
ból podczas chodzenia
nie mogę chodzić samodzielnie

Captcha

>